На Одещині завершився чемпіонат України з лову окуня

В Одеській області, на озері Барабой, завершився чемпіонат України з лову окуня спінінгом, що тривав із 17 до 19 квітня. 

21 квітня 2026 - 14:10
21 квітня 2026 - 11:13
На Одещині завершився чемпіонат України з лову окуня

Про це повідомляє ІП "Кур'єр" із посиланням на Держрибагентство.

У змаганнях взяли участь 25 спортсменів у складі 9 команд із різних регіонів України. Турнір проходив у три тури тривалістю по 3 години кожен і вимагав від учасників високого рівня професійної підготовки, тактичного мислення та здатності адаптуватися до змін умов лову. 

Чемпіонат відзначився високою конкуренцією та динамічністю. Учасники демонстрували майстерність у пошуку риби, точність прийняття рішень і витримку протягом усіх турів.