В акваторії порту Ізмаїл розпочали експлуатаційне днопоглиблення

Філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» розпочала роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторії морського порту Ізмаїл.

25 червня 2026 - 09:31
В акваторії порту Ізмаїл розпочали експлуатаційне днопоглиблення

Про це йдеться в телеграм-каналі «Адміністрація морських портів України/Ukrainian Sea Ports Authority», пише ІП "Кур'єр".

АМПУ розпочала експлуатаційне днопоглиблення в акваторії Ізмаїльського порту.

Філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» розпочала роботи з експлуатаційного днопоглиблення в акваторії морського порту Ізмаїл.

Роботи проводяться в операційній зоні причалів на ділянках, де необхідно відновити проєктні глибини для забезпечення безпечного заходу суден, проведення вантажних операцій та забезпечення можливості задіяння максимальних осадок суден та суднових партій.

Порт Ізмаїл відіграє важливу роль у роботі українського Дунайського кластеру. Підтримання належних глибин біля причалів є необхідною умовою для безпечного судноплавства, ефективної обробки вантажів та стабільної роботи портової інфраструктури.

До виконання робіт залучено флот філії «Дельта-лоцман», зокрема буксир «Айдар», шаланду КШ-2 та промірний катер «Іван Коваль». Також використовується грейферний плавкран, залучений на умовах тайм-чартеру.

Протягом усього періоду днопоглиблення фахівці здійснюватимуть контроль глибин та моніторинг стану акваторії. Завершити роботи планується протягом двох місяців.
Підготувала Рина ТЕНІНА

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow