Медики з Ізмаїла взяли участь у міжнародному навчальному проєкті в Румунії
12-13 травня делегація з Ізмаїла відвідала місто Тулча, де пройшов перший воркшоп для українських і румунських медиків.
Про це повідомляє ІП "Кур'єр".
Учасники ознайомилися із сучасними методами надання екстреної допомоги, особливо при серцево-судинних невідкладних станах.