RSS

Реклама

Вийшов новий номер газети "Кур`єр тижня", тисни по малюнку:
Вийшов у світ зимовий номер журналу "Бессарабський вернісаж".


52 родини Одещини взяли участь в обласному пісенному дистанційному конкурсі

52 родини Одещини взяли участь в обласному пісенному дистанційному конкурсі

52 родини взяли участь в обласному пісенному дистанційному конкурсі сімейної творчості «Українська Родина - це душі берегиня, нашого народу - Святиня!»

Про це повідомив Одеський обласний центр української культури.
Визначилися переможці конкурсу:
У номінації «Музична родина»

1-е місце - Сергій Бондарчук, Григорій Бондарчук (Ананьївська музична школа ім. П.І. Ніщинського)
1-е місце - сестри Єршови (Управління культури, молоді, спорту та туризму Красносільської сільської ради)
1-е місце - сестри Єршови (Управління культури, молоді, спорту та туризму Красносільської сільської ради)
2-е місце - ансамбль “Гармонія” (Троїцький сільський клуб, Яськівська громада)
2-е місце - сім’я Бойченко (КУ «Кодимський центральний будинок культури ім. Т.Г. Шевченка»)
3-е місце - родина Назаренко (Визирський сільський Будинок культури, керівник Скочипець С.С.)
3-е місце - Олександра Патлюк, Софія Діскаленко (КЗ «Центр культури і дозвілля Зеленогірської селищної ради»)
Особлива відзнака - Федір Панагія та Пантелій Панагія (Новосільська філія ЦкіД Ренійської територіальної громади)
У номінації «Родинний театр»
3-е місце - Людмила Кулінська, Галина Бірюкова (КЗ Центр культури та дозвілля с. Залізничне)
У номінації «Танцівник і ти, і я»
Особлива відзнака - Анастасія Рунтава, Фаіна Дімова (КЗ Центр культури та дозвілля с. Залізничне)
У номінації «Родинна галерея»
1-е місце - вихованці ШМ ім. Л.М. Нагаєва (м. Чорноморськ, викладач Вікторія Драпогуз), за роботу у техніці модульне орігамі за схемами Бродівського письма для вишивки «Вишиваночка»
2-е місце - Юлія Варданян, Артур Варданян, Давид Варданян, Ігор Варданян (Бородінська селищна рада, Миколаївський БК)
2-е місце - Захар Друмов, Дар’я Рубана (м. Ізмаїл)
3-е місце - сім’я Котеля (Тарутинська селищна бібліотека для дорослих, керівник Наталя Магла)
У номінації «Родина - Берегиня роду»
1-е місце - родина Нагалко, Циплакових, Омельченко (Красносільська сільська рада).
У номінації «Співуча родина»
гран-прі - родина Барановських (КУ «Кодимський центральний будинок культури ім. Т.Г. Шевченка»)
2-е місце - сім’я Бондарчуків (Ананьївська музична школа ім. П.І. Ніщинського)
2-е місце - родина Торган (смт. Тарутине)
3-е місце - брати Савчак (Ренійської міської ради)
Особлива відзнака - сім’я Соколовських (Красносільської сільської ради)
Особлива відзнака - сім’я Мойсенець (Новоселівський будинок культури Куяльницької сільської ради)
Особлива відзнака - Наталія та Ольга Ніколаєви (Криничненський Будинок культури)
Особлива відзнака - родина Швакових (Бородінська селищна рада, керівник Ігор Кривошей, директор Веселодолинського БК)
Особлива відзнака - родина Демченко, Лукащук (Куяльницький центр культури і дозвілля, керівник Я.А. Лукащук )
Особлива відзнака - сім’я Узун (Ярівський будинок культури, Тарутинська сільська рада, керівник М.О. Вєрдєш )
Особлива відзнака - родина Антіменюк, Міхайлюк, Тихевіч (Ярівський будинок культури, Тарутинська сільська рада, керівник М.О. Вєрдєш ).
Підготувала Рина ТЕНІНА

02.07.2022    

Увага! Використання публікацій ВД «Кур'єр» у спільнотах соцмереж та ЗМІ без зазначення автора и назви видання ЗАБОРОНЕНО!


Поділитися новиною

Слідкуйте за новинами у інформаційних пабліках "Курьера недели": Телеграм-канал Фейсбук группа


*Залишити коментарі можуть зареєстровані користувачі Facebook.

-->
Угору