Список переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2017/2018 н. р.
Відділення «Мовознавство»
Секція «Німецька мова»
І місце - Мороз Єгор, учень 10 – А класу СЗОШ № 16;
ІІ місце - Гончаренко Ксенія, учениця 9 – А класу СЗОШ № 16;
ІІІ місце - Сапожникова Аліна, учениця 9 – А класу СЗОШ № 16.
Секція «Англійська мова»
І місце - Пушкевич Андрій, учень 10 – А класу ЗОШ № 10;
ІІ місце - Маковейчук Ігор, учень 10 класу ЗОШ № 3.
Секція «Російська мова»
І місце - Колесников Олександр, учень 8 – В класу ЗОШ № 10.
Відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»
Секція «Російська література»
І місце - Мерниченко Юлія, учениця 9 – А класу ЗОШ № 8.
Секція «Мистецтвознавство»
І місце - Шишман Параскєва, вихованка гуртка «Пізнаємо рідний край» ПДЮ.
Секція «Світова література»
І місце - Міщенко Олександра, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.
Секція «Журналістика»
І місце - Чернюк Валерія, вихованка гуртка «Точка зору» ПДЮ.
Відділення «Історія»
Секція «Всесвітня історія»
І місце - Волкова Олександра, учениця 10 – Б класу СЗОШ № 16.
Секція «Історичне краєзнавство»
І місце - Івкін Микита, вихованець гуртка «Судномоделювання» СЮТ
Секція «Історія України»
ІІ місце - Каражова Євгенія, учениця 10 – А класу ЗОШ № 3.
Відділення «Філософія та суспільство»
Секція «Соціологія»
І місце - Коколова Євгенія, вихованка гуртка «Основи науково- дослідницької діяльності» СЮТ.
Секція «Правознавство»
ІІ місце - Узун Таїсія, учениця 10 – Б класу СЗОШ № 1.
Відділення «Економіка»
Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»
І місце - Бойко Вікторія, учениця 11 – А класу ІПЛ;
ІІ місце - Мітропов Владислав, учень 11 – А класу ЗОШ № 8
Відділення «Екологія та аграрні науки»
Секція «Екологія»
І місце - Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ;
ІІ місце - Іордакеску Дан, учень 9 – Б класу ЗОШ № 8.
Відділення «Науки про Землю»:
Секція «Географія та ландшафтознавство»
І місце - Комарова Валерія, учениця 9 – А класу ЗОШ № 7.
Відділення «Хімія та біологія»
Секція «Психологія»
І місце - Повар Ксенія, учениця 9- Б класу СЗОШ № 16.
Секція «Ботаніка та зоологія»
І місце – Куриленко Любов, вихованка гуртка «Юний еколог» СЮН;
ІІ місце – Мітєва Владислава, учениця 8 – Б класу ІПЛ.
Секція «Валеологія»
І місце – Узун Анастасія, учениця 11 – А класу ЗОШ № 3;
ІІ місце – Савченко Крістіна, учениця 11 класу ЗОШ № 6.
Секція «Біологія»:
ІІІ місце – Дімова Аделіна, учениця 11 – Б класу СЗОШ № 1.
Секція «Загальна біологія»
І місце – Куроєдова Марія, учениця 8 – Б класу ІПЛ.
Секція «Медицина»
І місце – Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ;
ІІ місце – Катранжі Анастасія, учениця 11 – А класу ЗОШ № 3;
Секція «Хімія»:
І місце – Брошеван Марина, учениця 11 – Б класу ПЛ;
ІІ місце – Новак Владислав, учень 11 класу ЗОШ № 6;
ІІ місце – Семеліт Ольга, учениця 11 – Б класу ІПЛ;
ІІІ місце – Семеген Ольга, учениця 9 – Б класу ІПЛ.
Відділення «Комп’ютерні науки»
Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»
І місце – Корнієнко Денис, учень 11 – Б класу ЗОШ № 9.
Секція «Технології програмування»
І місце – Чимшир Владислав, учень 11 – А класу ІПЛ.
Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»
І місце – Капацина Ілля, учень 11 – А класу ІПЛ.
Секція «Internet-технології та WEB дизайн»
ІІІ місце – Нікольський Едуард, вихованець гуртка «Основи науково – дослідницької діяльності» СЮТ;
ІІІ місце – Садихян Дар’я, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.
Відділення «Математика»
Секція «Математичне моделювання»
ІІ місце – Гайдаєнко Злата, учениця 11 – Б класу ЗОШ № 10.
Секція «Прикладна математика»
ІІ місце - Хоменко Олександр, учень 10 – А класу ЗОШ № 10;
ІІІ місце – Константинова Марія, учениця 9 – А класу ЗОШ № 10;
ІІІ місце – Бурлака Антонина, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.
Секція «Математика»
ІІІ місце – Нагорняк Владислава, учениця 9 – В класу ЗОШ № 10.
Відділення «Технічні науки»
Секція «Науково – технічна творчість та винахідництво»
І місце - Поволяшко Кирило, вихованець гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» СЮТ.
Відділення «Фізика і астрономія»
Секція «Теоретична фізика»
ІІ місце - Бочева Ганна, Колесникова Аніта, вихованки гуртка «Основи науково – дослідницької діяльності» СЮТ;
ІІІ місце – Іванькова Руслана, Гавлицький Павло, учні 10 класу ЗОШ № 4.